Dietetyka

Anna Gajek - doradca żywieniowy

Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku dietetyka.  Jej pasją jest pomaganie ludziom w zmianie stylu życia poprzez utrwalanie zdrowych nawyków .  Komponuje jadłospisy, które pomagają odzyskać zdrowie dzięki redukcji zbędnych kilogramów. W swojej praktyce wykorzystuje naturoterapią i ziołolecznictwo w celu podniesienia odporności organizmu. W diagnostyce wspomaga się biorezonansem METATRON HUNTER i BIOPLASMA.

Konsultacje dietetyczne z możliwością doboru programu żywieniowego.
Dlaczego dietetyka?
Tempo życia, praca, rozwój cywilizacji wymagają od nas dyspozycyjności, gotowości do działania, poświecenia swojego czasu. Bardzo często nasze zdrowie schodzi na drugi plan. Coraz częstszymi problemami naszego społeczeństwa są otyłość, choroby metaboliczne czy choroby układu pokarmowego. Wszystko przez nasz, niełaskawy dla zdrowia, tryb życia.
Zdrowe i świadome odżywianie ważne jest na każdym etapie życia: od stanu ciąży przez dzieciństwo, okres dojrzewania, prokreacji do spokojnej starości. Nawyki nabywamy już od wczesnego dzieciństwa i jest to szczególny okres dla naszego sposobu odżywiania się w przyszłości.
 Właściwa dieta to nie rozpiska, a nauka mądrego i świadomego wyboru. Czasem ten właściwy wybór może zapobiec wielu schorzeniom bądź wspomóc proces leczenia w innych.
 Zapraszamy Państwa do skorzystania z pomocy naszego doradcy żywieniowego. Prowadzi on konsultacje dietetyczne z możliwością doboru specjalistycznego programu żywieniowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb w zakresie:
otyłości dorosłych,
otyłości dzieci,
sportu,
okresu ciąży,
zdiagnozowanych jednostek chorobowych,
poszerzenia wiedzy w aspekcie zdrowego odżywiania